לקוחות מספרים

 

דפנה קיבלה החזר של
₪3,850!

*

*

"עבדתי כמזכירה במשרד שליחויות במשך שנתיים. לא ידעתי כיצד לבדוק אם חישוב פיצויי פיטורין ששולמו לי נכונים. פניתי לPaycheck ומהרגע הראשון הרגשתי שיש מישהו שאני יכולה לסמוך עליו. עזרו לי לאסוף את כל המסמכים וכשקיבלתי את הדוח הופתעתי לגלות שמגיע לי עוד ₪3,850. מזל שבדקתי!"
- דפנה ב., קרית שמונה

אלי קיבל החזר שכר של
₪8,340!

*

*

"עבדתי 4 שנים כמחסנאי, התפטרתי והחלטתי לבדוק אם במשך השנים שילמו לי את כל המגיע לי. בדוח שקיבלתי היו הפרשי שכר בגובה ₪8,340! הפרשי פיצויים, חופשה, הפרשות לפנסיה והבראה. בהמשך ליוו אותי מול הבוס והוא שילם לי הכל. תודה!"

- אלי ר., פתח תקוה

שירה קיבלה החזר שכר של
₪7,249!

*

*

"עבדתי כמדריכה שנה וחצי. כשסיימתי לעבוד לא ידעתי מה מגיע לי. בPaycheck בדקו את כל התלושים שלי, דוחות נוכחות, דוח מחברת הביטוח ושאלו אותי את כל השאלות החשובות. בסופו של תהליך בדיקת תלושי שכר, הסתבר שלא שילמו לי ₪7,249. בלי הבדיקה הזאת לא הייתי יודעת שמגיע לי כל כך הרבה כסף."
- שירה, חדרה

מאיה קיבלה החזר של
₪7,558!

*

*

"עבדתי כמעט 3 שנים במפעל, במהלכן הייתי בשמירת הריון ובחופשת לידה. בסיום העבודה פניתי ל-Paycheck לצורך בדיקת גמר חשבון, כי הפיצויים שקיבלתי היום נמוכים מידי. הם בדקו הכל וגילו שמעבר לפיצויים ששולמו באופן שגוי, היה גם חוסר בתשלומי הפרשות לפנסיה, חגים ונסיעות. סה"כ נמצאו הפרשי שכר בגובה ₪7,558."
- מאיה, ירושלים

אושר קיבלה החזר של
₪4,680!

*

*

"כשסיימתי לעבוד האמנתי שקיבלתי את כל המגיע לי, אך בכל זאת החלטתי לערוך בדיקה מקצועית לתלושי המשכורת שלי, ולהפתעתי התגלו הפרשים בגובה הפיצויים, בימי חופשה ובהפרשה לפנסיה. שרון ליוותה אותי מול המעסיק, בטלפון ובמייל, עד שקיבלתי את כל המגיע לי - ₪4,680! הרגשתי שיש מי שנמצא בצד שלי. אני ממליצה מאוד!"
-אושר כ., רמת גן

דורון קיבל החזר של
₪38,395!

*

*

"אחרי 5.5 שנים במכירות לא ידעתי אם מגיעים לי כספים נוספים ופניתי לבדיקת תלושים לשכירים ב-Paycheck, שהיו יסודיים ומקצועיים. הם תשאלו אותי היטב כדי להבין את תנאי ההעסקה שלי וזכויותי. נמצאו טעויות בהבראה, חגים, פיצויים, פנסיה ועוד, שהצטברו ל-38,395₪. איתם מימנתי נסיעה לחו"ל ומקדמה על הרכב הבא שלי. תודה!"
- דורון, ראשון לציון